WooCommerce için En İyi 8 Ürün Grid Eklentisi (Ücretsiz + Ücretli)

WooCommerce ürünlerini bir ızgarada göstermek için bir WordPress eklentisi mi arıyorsunuz?

Ürünlerinizi ızgara görünümünde göstermek, müşteriler için daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar. Doğru eklenti ile ürün kategorisi tablonuzu kolayca özelleştirebilir ve stillendirebilirsiniz.

Bu yazıda size WooCommerce için en iyi ürün grid eklentilerini göstereceğiz.

WooCommerce için en iyi ürün ızgara eklentileri

Neden WooCommerce için Ürün Izgara Eklentisi Kullanmalı?

Bir çevrimiçi mağaza oluştururken, en iyi ürünlerinizi sergilemeniz ve müşterilerin bunları görmesini kolaylaştırmanız önemlidir.

Doğru WooCommerce eklentisi ile tek bir üründen birden çok ürünü veya özelliği ızgara görünümünde kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bu, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar ve müşterilerin ürünlerinizle etkileşim kurmasını kolaylaştırır.

Bunun yanı sıra, bir ürün ızgarası eklentisi de özelleştirme için daha fazla esneklik sunar. Izgarayı kolayca ayarlayabilir, satır ve sütun sayısını seçebilir, rengi değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bazı eklentiler ayrıca kategori filtreleri eklemenize izin verir. Bu şekilde, kullanıcılar WooCommerce mağazanızdaki her ürünü keşfetmek yerine bir ürünü arayabilir ve bunları bir ızgarada görüntüleyebilir. Dönüşümleri artırmaya ve satışları artırmaya yardımcı olur.

Bununla birlikte, WooCommerce için en iyi ürün kategorisi ızgara eklentilerine bakalım.

1. SeedProd

SeedProd sayfa oluşturucu

SeedProd en iyi WordPress web sitesi oluşturucu ve açılış sayfası eklentisidir. 1 milyondan fazla profesyonel tarafından kullanılmaktadır.

Eklenti, özel temalar ve sayfa düzenleri oluşturmanıza izin veren bir sürükle ve bırak oluşturucu sunar. Önceden oluşturulmuş şablonlar ve çok sayıda özelleştirme seçeneği elde edersiniz.

Sayfa oluşturucuda SeedProd, ürün sayfanızı özelleştirmek için özel WooCommerce blokları sunar. Ürünler ızgara bloğunu şablonunuza sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

SeedProd'da WooCommerce blokları

Eklenti, ızgaradaki sütun sayısını seçmenize izin verir. Ayrıca ürünleri filtreleme ve tüm ürünleri, en çok satan ürünleri, en çok puan alan ürünleri ve daha fazlasını gösterme seçenekleri sunar. Bunun yanı sıra, ürünlerin sırasını tarihe, başlığa, derecelendirmeye, kimliğe ve daha fazlasına göre seçebilirsiniz.

Bunun dışında SeedProd, özelleştirme için başka bloklar sunar. Örneğin, ürün sayfalarınıza resimler, optin formları, geri sayım sayaçları, iletişim formları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, olası satışları toplamanıza ve e-posta listenizi büyütmenize yardımcı olmak için e-posta pazarlama araçlarıyla kolayca entegre olur.

Fiyatlandırma: SeedProd fiyatları yılda 39,50 dolardan başlıyor. Ayrıca ücretsiz SeedProd Lite Başlamak için kullandığınız sürüm.

2. MonsterInsights

MonsterInsights Google Analytics eklentisi

Canavar Bilgileri WordPress için en iyi Google Analytics eklentisidir. Kod düzenlemeden veya bir geliştirici tutmadan Google Analytics’i WordPress’te kurmanıza olanak tanır. Ayrıca, web sitenizde otomatik olarak gelişmiş izleme kurar.

MonsterInsights, en çok satan ürünlerinizi bir ızgara görünümünde göstermenizi sağlayan bir Popüler Gönderiler özelliği sunar. Ürün ızgaranız için önceden oluşturulmuş temalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Popüler ürünler

Eklenti ayrıca temanızın bir önizlemesini gösterir. Bunun yanı sıra, birçok özelleştirme seçeneği elde edersiniz.

Örneğin, başlığın rengini ve boyutunu, fiyatları ve puanları değiştirebilirsiniz. Ayrıca size ızgaranız için bir düzen seçme, görüntülenecek ürün sayısını seçme ve daha fazlasını yapma seçeneği sunar.

Bunun dışında, belirli ürünlerin veya ürün kategorilerinin sayfadaki MonsterInsights popüler gönderi widget’ında görünmesini de engelleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma: MonsterInsights premium planları yıllık 99,50 dolardan başlar. ayrıca bir de var MonsterInsights Lite sürümünü ücretsiz olarak kullanın ve WordPress’te Google Analytics’i kurun.

3. ÜrünX

ÜrünX

ProductX, WooCommerce için bir başka popüler ürün ızgarası eklentisidir. Sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanarak WooCommerce mağazaları oluşturmanıza olanak tanır.

Mağazanızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz farklı bloklar vardır. Artı, eklenti bir şablon araç seti sunar, böylece hızla bir tasarım seçebilir ve gereksinimlerinize göre düzenleyebilirsiniz.

ProductX, farklı ürün kategorisi ızgara blokları sunar. Ürünleri ızgara görünümünde görüntülemek için 3 farklı varyasyon arasından seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ürün ızgarasının tasarımını düzenlemek için birden fazla ayar vardır.

ProductX tarafından sunulan diğer özellikler arasında gelişmiş ürün filtreleri, bir ilerleme çubuğu, ürün karşılaştırması, beyaz liste öğeleri ve çok daha fazlası bulunur.

Fiyatlandırma: ProductX, 1 site için yılda 49 dolardan başlayan fiyatlarla ücretli bir WordPress eklentisidir.

4. YITH WooCommerce En Çok Satanlar

YITH WooCommerce en çok satanlar

YITH WooCommerce Best Sellers, çevrimiçi mağazanızda bulundurmak ve en çok satan ürünleri bir ızgara düzeninde görüntülemek için harika bir eklentidir.

Eklentinin kullanımı kolaydır ve ürün kategorisi tablonuzu özelleştirmek için farklı seçenekler sunar. Örneğin, ızgaradaki herhangi bir ürünün metnini, derecelendirmelerini, renklerini ve diğer ayrıntılarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca, görüntülenecek satır ve sütun sayısını da seçebilirsiniz.

YITH WooCommerce Çok Satanlar’ı kullanarak en popüler ürünlerinizi veya en çok satan ürün kategorinizi gösterebilirsiniz. Bir ürünü öne çıkarmak ve daha fazla dönüşüm elde etmek için kullanabileceğiniz bir çok satanlar rozeti de vardır.

Fiyatlandırma: YITH WooCommerce En Çok Satanlar size yılda 59,99 ABD dolarına mal olacak.

5. Balonu Parçala Instagram Akışı

Balon Parçala Instagram akışı

Balon Parçala Instagram Akışı en iyi WordPress sosyal medya eklentisidir. Eklentiyi kullanarak WordPress web sitenizde farklı sosyal medya hesaplarından içerik görüntüleyebilirsiniz.

Çevrimiçi ürün satmak için Instagram alışverişini kullanıyorsanız, Smash Balonu’nun Instagram Yayınları eklentisini kullanarak WordPress web sitenizdeki öğeleri kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Instagram hesabınızı WooCommerce mağazasına kolayca bağlayabilirsiniz. Bundan sonra, ürün beslemelerini ızgaralar, karuseller, duvarcılık ve diğer düzenler olarak görüntüleyin.

Eklenti ayrıca, her Instagram gönderisini WooCommere web sitenizdeki bir sayfaya bağlamanıza olanak tanır. Bu sayede kullanıcılar ürün sayfasına gelecek ve kolayca satın alma işlemi gerçekleştirecektir.

Smash Balonu ile sosyal medya yayınlarınızın görünümü üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Instagram’da alışveriş yapılabilir yayınınızın genişliğini, yüksekliğini, resim sayısını ve daha fazlasını değiştirme seçenekleri vardır.

Fiyatlandırma: Smash Balloon Instagram Feed eklentisini yılda 49 $ karşılığında alabilirsiniz.

6. WooCommerce için Ürün Karusel Kaydırıcısı ve Grid Ultimate

Ürün atlıkarınca kaydırıcısı ve nihai ızgara

WooCommerce için Ürün Karusel Kaydırıcısı ve Grid Ultimate çekici ürün ızgaraları, karuseller ve kaydırıcılar oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir WordPress eklentisidir.

Eklenti, karuseller ve ızgaralar için yerleşik temalar sunar. Ayrıca, her sayfada görüntülenecek ürün sayısını seçerek, bir başlık başlığı göstererek ve görüntü boyutlarını kontrol ederek ızgarayı özelleştirmenize olanak tanır. Eklenti ayrıca size sütunları ve satırları seçmek ve sayfalandırmayı etkinleştirmek için ayarlar sunar.

Ardından ızgarada hangi ürünlerin gösterileceğini seçebilirsiniz. En yeni ürünler, daha eski ürünler ve öne çıkan ürünler gibi aralarından seçim yapabileceğiniz birden çok seçenek vardır. Ürün ızgarasını oluşturduktan sonra, kısa kodları kullanarak bunları WooCommerce mağazanızın herhangi bir yerine kolayca ekleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra ürünler üzerinde farklı rozetleri gösterme seçenekleri de bulunmaktadır. Örneğin, ürün ızgaranızda bir satış rozeti, öne çıkan rozet, indirim rozeti ve tükendi rozeti görüntülersiniz. Ayrıca stil ayarlarını düzenleyebilir ve ürün başlığı yazı tipini, rengini, derecelendirmelerini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Product Carousel Slider & Grid Ultimate for WooCommerce eklentisini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

7. WooCommerce için Izgara/Liste Görünümü

WooCommerce için ızgara listesi görünümü

WooCommerce için Izgara/Liste Görünümü listemizdeki bir sonraki ürün kategorisi grid eklentisidir. Eklenti, basit ürün ızgaraları ve listeleri oluşturmak isteyen işletme sahipleri için harika bir ücretsiz çözümdür.

Bir ızgara veya liste düzeni içeren 2 varsayılan stil arasından seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ürün ızgaranızı özelleştirmek için temel seçenekler vardır. Kaç adet ürünün görüntüleneceğini ve ürün sayısının nereye konumlandırılacağını seçebilirsiniz.

Ne yazık ki, SeedProd’da alacağınız gibi sürükle ve bırak özelleştirme seçeneği yoktur. Ancak eklenti, WooCommerce ürün ızgaranız için aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli düğmeler sunar.

Fiyatlandırma: WooCommerce için Izgara/Liste Görünümü, kullanımı ücretsiz bir eklentidir.

8. WooCommerce için Ürün Kategorileri Tasarımları

Ürün kategorileri tasarımı

Ürün Kategorileri WooCommerce için Tasarımlar ürün ızgaraları ve kaydırıcılar oluşturmak için en temel WordPress eklentisidir.

WooCommerce mağazanızda farklı ürün kategorileriniz varsa tek yapmanız gereken eklentiyi yüklemek ve ürünleri görüntülemek için kısa kodlar kullanmaktır.

WordPress kontrol panelinizde bulacağınız hiçbir özelleştirme seçeneği veya ek ayar yoktur. Her şey kısa kodlarla kontrol edilir. Sütun sayısını, ürün kategorilerinin sırasını, ürün ızgarasının tasarımını ve daha fazlasını seçmek için farklı kısa kodlar kullanabilirsiniz.

Ancak, daha fazla özelleştirme özelliği ve kullanım kolaylığı arıyorsanız, listemizdeki SeedProd veya SeedProd gibi herhangi bir eklentiyi kullanabilirsiniz. Canavar Bilgileri.

Fiyatlandırma: WooCommerce için Ürün Kategorileri Tasarımlarına ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

WooCommerce için En İyi Ürün Grid Eklentisi Hangisidir?

Bizim deneyimimizde, SeedProd WooCommerce için en iyi ürün ızgarası eklentisidir. Siteniz ve sayfalarınız için çok sayıda şablon özelleştirmesi içeren bir sürükle ve bırak oluşturucu sunduğu için kullanımı çok kolaydır.

Dönüşümleri artırmaya yardımcı olacak özelleştirilmiş ürün ızgaralarıyla çarpıcı WooCommerce sayfaları oluşturabilirsiniz. Eklenti ayrıca, ürün kategorisi ızgaralarınızın görünümünü düzenlemek ve değiştirmek için tonlarca seçenek sunar.

Hepsi bu kadar değil, SeedProd, e-posta listenizi büyütmenize yardımcı olan popüler e-posta pazarlama hizmetleriyle de entegre olur.

Bonus: WooCommerce mağazanızı büyütmek istiyorsanız FunnelKit’i denemenizi de öneririz. Mağaza gelirinizi artırmak için en iyi WooCommerce eklentilerinden biridir.

Umarız bu makale, WooCommerce için en iyi ürün ızgarası eklentisini seçmenize yardımcı olmuştur. Ayrıca, WooCommerce SEO’nun kolaylaştırılmış ve küçük işletmeler için en iyi canlı sohbet yazılımı hakkındaki kılavuzumuzu da görmek isteyebilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen bize abone olun Youtube kanalı WordPress video eğitimleri için. Ayrıca bizi burada bulabilirsiniz. twitter Ve Facebook.