HeroThemes’i WPBeginner Growth Fund’a hoş geldiniz

Bugün, Domainpozitif Growth Fund’ın Heroic KB ve KnowAll Theme adlı popüler WordPress bilgi bankası teması ve eklentisinin arkasındaki ana şirket olan HeroThemes’te yatırım hissesi aldığını duyurmaktan son derece heyecanlıyım.

26.000’den fazla akıllı işletme sahibi, kapsamlı bir bilgi tabanı oluşturmak ve müşterilerine sınıfının en iyisi müşteri desteği sunmak için HeroThemes’in eklentilerini ve temalarını kullanıyor.

Domainpozitif Growth Fund, HeroThemes'e yatırım yapıyor

Kahraman Temaları Hakkında

HeroThemes, Chris Hadley ve Richard Long tarafından kurulan İngiltere merkezli bir WordPress şirketidir.

WordPress web sitenizde harika müşteri hizmetleri sunmanızı sağlayan araçlar oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

HeroThemes eklentileri ve temaları ile şunları yapabilirsiniz:

  • tüm destek biletlerinizi ve e-postalarınızı kolayca yönetin
  • sitenize tam teşekküllü bir bilgi tabanı ekleyin veya özel bir müşteri destek portalında bir tane oluşturun
  • Yararlı SSS ile destek yanıt süresini iyileştirin

… hepsi WordPress web sitenizde.

Özetle, HeroThemes, WordPress web sitesi mükemmel bir müşteri destek platformuna dönüştürün.

Farklı HeroThemes ürünlerine detaylı bir göz atalım.

Kahraman bilgi bankası: Mevcut işletme web sitenize bir müşteri destek portalı eklemenize yardımcı olan 1 numaralı WordPress bilgi tabanı eklentisi.

kahramanca kb

Hepsini Bil: Bir bilgi bankası web sitesi oluşturmanıza olanak sağlayan ve ayrıca Heroic KB eklentisi ile derin entegrasyon sunan özel bir bilgi tabanı temasıdır.

her şeyi bilmek

Destansı Gelen Kutusu: Destek biletlerini ve müşteri e-postalarını doğrudan WordPress sitenizden yönetmenizi sağlayan, WordPress destekli 1 numaralı yardım masası ve müşteri desteği eklentisi.

kahramanca gelen kutusu

Heroic SSS: Destek yanıt süresini iyileştirmek ve tekrarlayan müşteri e-postaları almaktan kaçınmak için sık sorulan soruları yayınlamanıza olanak tanır.

kahramanca sss

Arka plan hikayesi

4 yıl önce, Domainpozitif’ın 10. yıl dönümünü kutlayan bir gönderi yayınladım. O gönderide okuyucularımızdan Domainpozitif hikayelerini bir video olarak paylaşmalarını ve Domainpozitif’dan öğrendiklerini ve bunun işlerine etkisini açıklamalarını istemiştim.

Tonlarca kullanıcı videosu aldım ve video yanıtlarından biri Chris Hadley’den geldi, bu yüzden onunla o noktada bağlantı kurdum.

Chris uzun süredir Domainpozitif’ın takipçisi. İlk günlerde Domainpozitif’daki HeroThemes işinin kurulmasında kritik bir rol oynayan makalelerimizden birinden WordPress süper döngüsünü öğrendi.

Kendi bilgi tabanı sitelerimizin birçoğu da Heroic KB eklentisi tarafından desteklenmektedir ve diğer doküman sitelerimiz, daha önceki günlerde bu eklentiden çatalladığımız birçok işlevi kullanmaktadır.

2023’e girerken, sonunda güçlerimizi birleştirmeye karar verdik.

Domainpozitif Büyüme Fonu aracılığıyla HeroThemes’e yatırım yaptım ve ekibe işlerini nasıl genişletecekleri konusunda danışmanlık yapacağım.

-de Müthiş Motifdahil olmak üzere 25 milyondan fazla web sitesi tarafından kullanılan popüler WordPress eklentileri oluşturma konusunda yılların deneyimine sahibiz. OptinCanavar, WPForms, Canavar Bilgilerive daha fazlası.

ÜyePress, Formidable Forms, Pretty Links, Wholesale Suite, Uncanny Automator ve diğerleri gibi Domainpozitif büyüme fonu portföy şirketlerimizin yıllar içinde muazzam bir büyüme kaydettiklerinden bahsetmiyorum bile.

Birleşik bilgimizi HeroThemes ile paylaşmak, hepimizin daha büyük WordPress topluluğuna daha iyi hizmet vermesine yardımcı olacaktır.

2023 ve sonrasında büyümelerini hızlandırmak için Chris, Richard ve tüm ekiple birlikte çalışacağım için gerçekten heyecanlıyım. Bir sonraki Mastermind’da bana katılacaklar.

Her zaman olduğu gibi, Domainpozitif’a sürekli desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Domainpozitif ve Awesome Motive, SİZ olmasaydınız burada olmazdı ve ben sadece hepinizi ne kadar takdir ettiğimi söylemek istiyorum.

Ve önümüzdeki yıllarda size ve daha geniş WordPress / web ekosistemine hizmet etmeye devam etmeyi dört gözle bekliyorum.

Samimi olarak,

Seyyid Belhi
Domainpozitif’ın Kurucusu

Not: WordPress işletmenizi satın almamızı veya yatırım yapmamızı ister misiniz? Domainpozitif Büyüme Fonu hakkında daha fazla bilgi edinin.