Headline Analyzer ile Tanışın – Büyüleyici Başlıklar Yazmak Artık Çok Kolay

Trafiği artıran büyüleyici başlıklar yazmak ister misiniz?

hiç olmasını diledin mi KOLAY araç becerileri ne olursa olsun veya elit bir metin yazarı kiralamak zorunda kalsın, herkesin harika manşetler yazmasına yardımcı olan?

Benim ve diğer birçok akıllı web sitesi sahibi gibiyseniz, WordPress yolculuğunuzda en azından birkaç kez bu çözümü dilemişsinizdir.

Bugün, kullanıcılarınızın tıklamaktan kendilerini alamayacakları dayanılmaz başlıklar yazmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir Domainpozitif aracı olan Headline Analyzer’ı piyasaya sürmekten heyecan duyuyorum.

Bu aracı oluşturduk çünkü manşetlerin içeriğinizi oluşturabilecek veya bozabilecek en önemli faktör olduğuna inanıyoruz.

Headline Analyzer ile Tanışın - Büyüleyici Başlıklar Yazmak Artık Çok Kolay

Aracımızla, tüm blogcuları ve web sitesi sahiplerini büyük adamlarla rekabet edebilmeleri ve daha fazla trafik çekebilmeleri için harika başlıklar yazma konusunda güçlendirmek istiyoruz.

Başlık Analiz Aracı nedir?

Domainpozitif’ın Headline Analyzer aracı, web sitesi trafiğini ve paylaşımlarını yönlendiren ve arama sonuçlarında daha iyi sıralanan ilgi çekici başlıklar yazmayı kolaylaştıran güçlü bir ÜCRETSİZ çevrimiçi araçtır.

Ve ÜCRETSİZ bir araçtır… kayıt veya kayıt gerekmez!

wpbeginner başlık analiz aracı

Çoğu insanın manşetlerini ilgi çekici hale getirememesinin nedenlerinden biri, manşet yazmanın net bir yolunun olmamasıdır. Bu yüzden Domainpozitif’da bir başlık analizcisi oluşturmaya karar verdim.

Verilerle desteklenen ücretsiz aracımız, başlıklarınızı inceler ve en yüksek tıklama sayısını kazanmanıza yardımcı olacak öneriler sunar.

Başlık denetleyicisi, başlığınızı analiz etmek için kelime dengesi, güçlü kelimeler, başlık hissiyatı, başlık türü, kelime sayısı ve daha fazlası dahil olmak üzere birkaç farklı faktörü göz önünde bulundurur.

Başlık analizcimizin avantajlarından bazıları şunlardır:

Harika Başlıklar Yazmak Neden Önemlidir?

Biliyor musun 5 kişiden 4’ü makalelerinizi okumak için ASLA tıklamayacak mısınız?

Bu, siteniz ilgili anahtar kelimeler için Google’da ilk sayfada yer alsa bile, hedef kitlenizin yalnızca küçük bir kısmının web sitenizi ziyaret edeceği anlamına gelir.

Neyse ki, sitenize daha fazla ziyaretçi çekme şansınızı artırmanın kolay bir yolu var… ve bu da tıklanmaya değer bir başlık yazmaktır.

Tıklamaya değer bir başlık, kullanıcılarınızın fark edip Google’da tıkladıkları arama sonuçları ile doğrudan atlayacakları arama sonuçları arasındaki fark anlamına gelebilir.

Domainpozitif’ın Headline Analyzer’ı ile, 2 dakikadan az içeriğiniz için mükemmel bir başlık yazmak… ve bunu yapmak için bir SEO veya metin yazarlığı gurusu olmanıza gerek yok.

Domainpozitif’ın Headline Analyzer Aracı Nasıl Kullanılır?

Yapmanız gereken ilk şey, Domainpozitif’ın Headline Analyzer aracına gitmek.

Ardından, arama çubuğuna başlığınızı yazın ve tıklayın Analiz et.

Verilerle desteklenen aracımız, başlığınızı analiz eder, 1-100 arasında derecelendirir ve iyileştirme önerileri sunar.

Daha sonra bu önerileri uygulayabilir ve puanınızı iyileştirip iyileştirmediğini görmek için başlığınızı yeniden analiz edebilirsiniz. Ardından, harika bir puan alana kadar işlemi tekrarlayabilirsiniz. Genel kural, 70+ puan almayı hedeflemektir.

başlık analiz raporu

Analizörden en iyi sonuçları almak için aşağıda önerilen uygulamaları izleyin.

Her Zaman Birden Fazla Başlık Fikri Bulun

İçeriğiniz için yaklaşık 3 ila 5 başlık bulmanız önerilir. Birden fazla başlık fikri üzerinde beyin fırtınası yaptığınızda, alışılmışın dışında düşünme olasılığınız artar ve bu da harika başlıklar oluşturmanıza yardımcı olur.

Analizden sonra, daha iyi bir puana sahip olanı seçebilir ve daha sonra daha iyi bir puan alana kadar rafine edebilirsiniz.

Başlıklarınız İçin En Uygun Uzunluğu Seçin

Başlıklarınız için en uygun uzunluğu seçmek önemlidir. Çok uzunsa, Google Arama sonuçlarından, e-posta gelen kutusundan, sosyal medya yayınlarından vb. kesilebilir.

kelime dengesi başlık analizörü

Genel olarak konuşursak, çok kısa başlıklar merak uyandırmaz ve tıklamalarda düşüşe neden olur.

Çoğu WordPress SEO eklentisi ve aracı, başlığın arama snippet’ine ve diğer pazarlama kanallarına sığmasını sağlamak için karakter sayısını 60’ın altında tutmanızı önerir.

Headline Analyzer ile İş Akışınızı İyileştirin

Başlık analizcisini WordPress yazı düzenleyicisine almak ister misiniz?

Aşağıdakilerden herhangi birini yükleyip etkinleştirerek bunu ücretsiz olarak yapabilirsiniz: ücretsiz Hepsi Bir Arada SEO eklentisi ya da ücretsiz MonsterInsights eklentisi.

Bu eklentilerin her ikisi de, doğrudan WordPress yayın düzenleyicisinin içi dışında aynı başlık analizcisine erişmenizi sağlar.

SEO başlık analizörü düğmesini tıklayın

Sırada Ne Var?

Domainpozitif’da her zaman güçlü araçlar oluşturmak küçük işletmeler için, böylece büyüyebilir ve büyük adamlarla rekabet edebilirler.

Headline Analyzer, kullanıma sunduğumuz yeni araçlardan yalnızca biridir.

Önümüzde heyecan verici bir yol haritamız var ve umarım önümüzdeki haftalarda kullanımınıza daha fazla ücretsiz araç sunacağız.

İşte HEMEN ŞİMDİ kullanabileceğiniz birkaç iş aracı daha.

Amacımız, oyun alanını eşitlemenize yardımcı olacak sınıfının en iyisi araçları oluşturmaya devam etmektir.

Domainpozitif’s Headline Analyzer’ı veya diğer araçları sizin için nasıl daha yararlı hale getirebileceğimiz konusunda fikirleriniz varsa, düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın.

Her zaman olduğu gibi, Domainpozitif’a verdiğiniz sürekli destek için size teşekkür etmek istiyorum ve size yıllarca hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımla,

Seyyid Belhi
Domainpozitif’ın Kurucusu