7 En İyi İş Sesli Posta Transkripsiyon Hizmeti (Metin ve E-posta)

Sesli mesajlarınızı yazıya dökmek için bir hizmet mi arıyorsunuz?

Sesli mesaj transkripsiyonu, sesli mesajlarınızı metne dönüştürmenize yardımcı olur, böylece onları daha sonra telefonunuzda veya bilgisayarınızda okuyabilirsiniz. Kayıtları dinlemeniz ve mesajı metin biçiminde hızlı bir şekilde görüntülemeniz gerekmediğinden zaman kazandırır.

Bu yazıda size en iyi iş sesli mesaj transkripsiyon hizmetlerini göstereceğiz.

En iyi iş sesli mesaj transkripsiyon hizmetleri

Neden İş Sesli Mesaj Deşifre Hizmetini Kullanmalı?

Sesli mesaj transkripsiyonu, sesli mesajlarınızı metin formatına dönüştürmek anlamına gelir. Ancak, her bir sesli mesajı manuel olarak yazıya dökmek zaman alan bir iştir. Bunun yerine, bir iş sesli mesaj deşifre hizmetini kullanabilirsiniz.

Sesli posta konuşmasını otomatik olarak metne dönüştüren birçok yazılım mevcuttur. Transkripsiyonlar size e-posta veya metin yoluyla gönderilebilir.

Bu, özellikle sesli mesajları dinleyemediğinizde daha kullanışlıdır. Ses kaydını dinlemek yerine mesajı her yerde hızlı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Ayrıca müşteri destek sürecinizi kolaylaştırmaya yardımcı olur. Destek personeliniz, bir kullanıcıdan gelen sesli mesajları arayabilir ve önceki mesajlara bakabilir, böylece daha iyi bir müşteri deneyimi sağlayabilirler. Ayrıca sesli mesajlarınızın kayıtlarını tutabilir ve bunları müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımına bağlayabilirsiniz.

Bununla birlikte, en iyi iş sesli mesaj transkripsiyon hizmetlerine bakalım.

1. Sonraki

Nextiva kupon kodu otomatik olarak uygulandı

Nextiva, sesli mesaj transkripsiyonları da dahil olmak üzere güçlü özellikler sunan, piyasadaki en iyi sanal telefon hizmetidir. Bulut telefon sisteminin kullanımı ve kurulumu kolaydır.

Birden çok iletişim kanalını tek çatı altında toplar. Örneğin, tek bir yerden HD görüntülü aramalar yapabilir, metin mesajları, canlı sohbet, sesli mesajlar, telefon görüşmeleri ve daha fazlasını gönderebilirsiniz.

Nextiva, sesli mesajları gelen kutunuzda alabileceğiniz e-postaya sesli mesaj ve metin seçeneği sunar. Bu, aramalar cevapsız kaldığında bile müşterilere hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar. Bu özellik etkinleştirildiğinde, sesli mesajı otomatik olarak kopyalayacaktır.

Bunun yanı sıra arama kaydı, Kuzey Amerika’da sınırsız arama ve kısa mesaj, ücretsiz numaralar, ekip sohbeti, otomatik operatör, arama aktarma ve yönlendirme ve daha fazlası gibi diğer özelliklere de sahip olursunuz.

Ayrıca iOS ve Android akıllı telefonlar için iş telefonu uygulamalarıdır, böylece dünyanın herhangi bir yerindeki müşterilerle bağlantıda kalmanızı sağlar.

Domainpozitif’da, tüm iş telefonu ihtiyaçlarımız için Nextiva kullanıyoruz. Platformlarının ve sunduğu özelliklerin büyük hayranlarıyız.

Fiyatlandırma: Kullanıcı başına aylık 32,95 ABD dolarına mal olacak olan sesli posta transkripsiyon özelliklerini kullanmak için Nextiva Enterprise planına ihtiyacınız olacak.

2. Halka Merkez

Halka Merkez

RingCentral, başka bir üst düzey işletme sesli posta transkripsiyon hizmetidir. İş VoIP telefon hizmetleri, birçok güçlü özellik sunar ve uzak ekipler için mükemmel bir çözümdür.

İş için Sesli Mesaj özelliği ile sesli mesajları nasıl alacağınızı seçebilirsiniz. Örneğin, RingCentral çevrimiçi hesabından, masaüstü uygulamasından, mobil cihazdan, e-postadan ve masa telefonundan sesli mesajlara erişebilirsiniz.

RingCentral, e-posta adresinize sesli posta gönderme seçeneği sunar. Bir ses eki ve transkripsiyon alacaksınız, böylece sesli mesajı dinlemeden mesajı hızlıca tarayabilirsiniz.

Bunun dışında RingCentral, video konferans görüşmeleri, ABD ve Kanada’da sınırsız arama, sesli metin özellikleri, ücretsiz numaralar ve diğer arama işleme özellikleri gibi özellikler sunar.

Fiyatlandırma: Sesli mesajdan metne dönüştürme özelliği, Essentials planında mevcuttur ve kullanıcı başına aylık 19,99 ABD dolarına mal olur.

3. Susuzluk

Oma

Ooma, her büyüklükteki işletme için popüler bir VoIP telefon hizmetidir. Sesli posta transkripsiyonu ve sesli postadan e-postaya seçenekleri dahil olmak üzere özelliklerle doludur.

Sesli mesajlarınızı, Ooma Office uygulamanızda bırakıldığında otomatik olarak bir e-posta adresine gönderilecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Ek olarak bir ses kaydı ve e-postanın gövdesinde deşifre edilmiş metin alacaksınız.

Ooma’nın kullanımı da kolaydır ve kutudan çıktığı gibi çalışır. Sanal bir resepsiyonist, bekletme müziği, dahili arama, video konferans, 1-800 telefon numaraları, çağrı merkezi ve daha fazlası gibi daha fazla özelliğe sahip olursunuz. Masaüstü ve mobil uygulamalar da vardır, böylece dünyanın herhangi bir yerinden sesli mesaj alabilir ve arayabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Ooma fiyatları, kullanıcı başına aylık 19,95 ABD dolarından başlamaktadır. Ancak, sesli mesaj transkripsiyon özelliği Ooma Office Pro ve Pro Plus fiyatlandırma planlarında mevcuttur.

4. FreshDesk İletişim Merkezi

TazeDesk

FreshDesk İletişim Merkezi, listemizdeki bir sonraki ticari sesli mesaj deşifre hizmetidir. Daha önce Freshcaller olarak biliniyordu ve kullanıcı dostu bir sanal iş telefonu sağlayıcısıdır.

FreshDesk İletişim Merkezi, AI destekli bir sesli mesaj transkripsiyon özelliği sunar. Freddy AI adlı yapay zeka motoru, sesli mesajları otomatik olarak yazıya döküyor.

FreshDesk telefon sisteminden transkripsiyonlara kolayca erişebilir ve kuyruk süresi ve IVR süresi gibi temel ölçümleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, seçilen telefon numaraları için sesli mesaj transkripsiyonunu etkinleştirmenize ve sesli mesaj karşılamalarını ayarlamanıza olanak tanır.

FreshDesk İletişim Merkezi tarafından sunulan diğer özellikler arasında çağrı bekletme seçeneği, özel numaralar, mobil uygulamalar, paylaşılan hatlar, çağrıları sesli mesaja yönlendirme, istenmeyen çağrıları engelleme, çağrı kaydı ve daha fazlası bulunur.

Fiyatlandırma: FreshDesk İletişim Merkezi’ndeki sesli posta transkripsiyon özelliğini kullanmak için Büyüme planına veya daha yüksek bir plana ihtiyacınız olacak. Bu size temsilci başına aylık 15 ABD dolarına mal olacaktır (yıllık faturalandırılır). Başlamak için kullandığınız yazılımın ücretsiz bir sürümü de vardır, ancak sesli mesaj dökümlerini içermez.

5. Çekirge

Çekirge

Grasshopper, en iyi iş telefonu hizmetlerinden biridir ve küçük işletmeler ve yeni başlayanlar için mükemmeldir. Hizmet, bir sesli mesaj transkripsiyon özelliği sunar ve transkripsiyonları e-posta gelen kutunuza almanızı sağlar.

Kurulumu çok kolaydır ve yönlendirilen mesajların gitmesini istediğiniz yere e-posta adresleri ekleyebilirsiniz. Ardından Grasshopper masaüstü uygulamasını veya mobil uygulamalarını kullanarak sesli mesaj mesajlarını okuyabilirsiniz.

Sesli mesaj transkripsiyonunun yanı sıra, Grasshopper güçlü özelliklerle doludur. Örneğin, eşzamanlı arama yönetimi, arama yönlendirme, dahili hatlar, arama aktarmaları, VoIP araması, sanal faks, raporlama ve daha fazlasını elde edersiniz.

Fiyatlandırma: Grasshopper fiyatlandırma planları aylık 28 ABD dolarından başlar (yıllık faturalandırılır) ve tüm planlar sesli mesaj özelliğini içerir. Yalnızca ABD ve Kanada’da mevcut olduğunu unutmayın.

6. Google Sesi

Google sesi

Google sesi WordPress web siteniz için kullanabileceğiniz başka bir iş sesli mesaj transkripsiyon hizmetidir. Google Workspace’in bir parçasıdır ve Google Meet ve Takvim gibi diğer araçlarla kolayca entegre olur.

Hizmet, sesli mesajları otomatik olarak metne dönüştürmek için Google’ın yapay zekasını kullanır. AI güçlüdür ve karmaşık kelimeleri okunması kolay metne dönüştürür.

Bunun yanı sıra, kullanımı çok kolaydır ve ABD ve Kanada’ya ücretsiz arama, spam arama engelleme, ABD’de sınırsız metin mesajlaşma, arama yönlendirme, mobil uygulamalar ve daha fazlasını sunar.

Fiyatlandırma: Google Voice fiyatları, kullanıcı başına aylık 10 ABD dolarından başlar ve bir sesli mesaj transkripsiyon özelliği içerir.

7. Telefon.com

telefon.com

Phone.com, sesli mesaj özelliği sunan popüler bir bulut tabanlı sanal telefon hizmetidir. Sesli mesajları çevrimiçi hesabınızdan dinleyebilir ve sesli postadan e-postaya özelliği ayarlayabilirsiniz.

Phone.com, sesli mesajlarınızı otomatik olarak yazıya dökecek ve bunları size e-posta veya kısa mesaj olarak gönderecektir. Bu şekilde, sesli notu dinlemek yerine mesajı okuyabilir veya deşifreyi diğer ekip üyelerine iletebilirsiniz.

Phone.com ile diğer güçlü özelliklerin de keyfini çıkarabilirsiniz. Eksiksiz bir sanal telefon çözümüdür ve arama yönlendirme, arama aktarma, analitik, numara taşıma, sesli konferanslar, telefondan faks, yazılı mesajlaşma ve daha fazlasını sunar.

Fiyatlandırma: Sesli mesaj transkripsiyon özelliği, Plus kullanıcıları veya daha yüksek plana dahildir ve fiyatları, kullanıcı başına aylık 15,99 ABD dolarından başlar.

En İyi İş Sesli Mesaj Deşifre Hizmeti Hangisidir?

Uzman görüşümüze göre, en iyi ticari sesli mesaj deşifre hizmeti Nextiva’dır ve dikkatli bir araştırmadan sonra kendi işimiz için kullanmayı seçtik.

Nextiva kullanıcı dostudur ve müşterileriniz ve ekip üyelerinizle her yerden bağlantı kurmanıza yardımcı olacak birçok özellik sunar. E-postanızda sesli mesaj dökümlerini kolayca alabilir, aramaları yönetebilir, sanal toplantılar yürütebilir, iş akışları oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ayrıca Nextiva’nın masaüstü ve mobil uygulamaları vardır, bu nedenle hareket halindeyken her zaman bağlantıda olursunuz. Ayrıca birden fazla iletişim kanalını tek bir platformda kolayca entegre eder.

Başka çözümler arıyorsanız, sesli mesaj transkripsiyonları için Nextiva’ya alternatif olarak RingCentral ve Ooma’yı öneririz.

Bu makalenin, en iyi iş sesli posta transkripsiyon hizmetini seçmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Küçük işletmeler için en iyi e-posta pazarlama hizmetleri ve en iyi canlı sohbet yazılımı karşılaştırmamızı da görmek isteyebilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen bize abone olun Youtube kanalı WordPress video eğitimleri için. Ayrıca bizi burada bulabilirsiniz. twitter Ve Facebook.